درباره پاکان

بسمه تعالی

 

 

دبستان غیر دولتی دخترانه پاکان

ناحیه ۳ شهرستان کرج

استان البرز

  

دبستان غیردولتی پاکان در سال ۱۳۸۵ به همت سرکار خانم کیان پور از فرهنگیان با سابقه تاسیس شد. ساختمان این مدرسه که در منطقه گلشهرویلای کرج قرار دارد دارای ۴۶۰ متر زیربنای آموزشی و ۹۰۰ متر محوطه حیاط و باغچه برای تفریح و ورزش دانش آموزان است.

شکل۱- مکان قرار گیری دبستان پاکان در نقشه با فلش قرمز رنگ مشخص شده است

شکل۲- نمایی از حیاط دبستان پاکان، آلاچیق، سکوها و باغچه

شکل۳- کتابخانه دبستان پاکان در سالن عمومی دبستان

شکل۴- کلاسهای دبستان به رایانه مجهز شده اند

دبستان دخترانه پاکان از سال ۱۳۸۷ با عنایت به اهمیت حرکت هدفمند و همگام با تکنولوژی مدارس اقدام به هوشمندسازی مدرسه خود کرده است. از این قبیل اقدامات میتوان تهیه ۳ دستگاه تخته هوشمند برای کلاس های پایه های بالاتر، تشویق همکاران گرامی به تهیه لپ تاپ،  تهیه  ۷ دستگاه کامپیوتر برای کار دانش آموزان در کلاس و همچنین برقراری امور مدرسه، تهیه میکروسکوپ دیجیتال، ۳ دستگاه ضبت صوت، ۴ دستگاه تلویزیون و دو دستگاه پرینتر نموده است. در زمینه امور نرم افزاری همچنین پرتال اختصاصی دبستان پاکان که با زبان برنامه نویسی C#.NET نوشته شده است دارای قابلیت های مختلف از قبیل صفحه اختصاصی دانش آموزان، معلمان و اولیا، قابلیت آزمون آنلاین و تصحیح خودکار آزمون، پیام اختصاصی و جمعی و... است. سیستم پیام کوتاه دبستان پاکان نیز در امور مختلف وظیفه آگاه سازی اولیای محترم را دارد.همچینین دبستان پاکان با ایجاد معاونت IT برای هماهنگی و تنظیم امور نرم افزاری خود عزم خود را برای هوشمند سازی نشان داده است.

 

 

عرض سلام و گفتاری صمیمانه با والدین محترم:

سپاس از الطاف بیکران خداوندی از این که مجالی بدست آمد تا بار دیگر در خدمت فرزندان دلبند شما باشیم و اعتماد شما را با تلاشی مضاعف ارج بنهیم.

باور و سعی ما فراهم کردن محیطی سرشار از اعتماد برای والدین و نشاط،پویایی و بالندگی برای دانش آموزان است ومدیریت و کارکنان مدرسه منتهای تلاش خود را برای این مهم مبذول خواهند داشت.همکاری و معاضدت والدین گرامی با مدیریت مدرسه در رعایت برخی نکات در تاسیس و پایش نظام مطلوب کمک شایانی خواهد کرد. از جمله نکات درخواستی عبارتند از:

-         خدماتی را از مدرسه انتظار داشته باشید که در کارکردهای مدرسه تعریف شده باشد و انجام آن موجب تحقق اهداف مدرسه باشد و این که در صورت تقاضا برآورده کردن آن برای سایرین امکان پذیر باشد.پیشاپیش از عدم پذیرش درخواست های مغایر با این بند عذر ما را بپذیرید.

-         حضور در مراسم جمعی از جمله مراسم صبحگاه جزو زمان اصلی مدرسه محسوب می شود. عدم حضور برخی دانش آموزان موجب رسمیت نیافتن کار مدرسه و احساس تبعیض از سوی دانش آموزان حاضر خواهد شد.با عنایت به این امر همکاری لازم درباب حضور به موقع دانش آموزان در زمان مقرر را عنایت بفرمائید.

-         در صورتی که مایل هستید هنگام ورود و خروج از مدرسه فرزند خود را همراهی کنید،به این نکته دقت داشته باشید که حضور بیش از حد شما موجب تزلزل نظم آموزش و دغدغه سایر دانش آموزان نشود. در صورت عدم رعایت این امر و تذکر از طرف مسئولان مدرسه عذر ما را بپذیرید.

-         تمرکز توجه مدیریت،معاون و همکاران مدرسه همزمان با شروع و پایان کار مدرسه و حین ورود و خروج دانش آموزان امری مورد تقاضا از جانب والدین است.در صورت نیاز به مذاکره با هماکران با کمی تامل و صرف زمان به ما فرصت بدهید تا با حضور ذهن و فراغ بال بیشتری به سخنان شما گوش دهیم و پاسخگوی بهتری باشیم.

اهداف مدرسه ابتدایی دخترانه پاکان

-        تاکید بر یادگیری ،راه یادگیری به جای تاکید بر اطلاعات و محفوظات

-        پی گیری رویکرد فرهنگی تربیتی در برنامه ریزی آموزشی و درسی

-        همسو سازی  نظام اجرایی مدرسه با استلزامات برنامه درسی ملی

-        پرورش مهارت  تفکر،خلاقیت و ابراز ایده ها

-        پرورش اعتماد به نفس و خود باوری در انجام امور توسط دانش اموزان

-        کمک به رشد توانایی ها و استعدادهای فردی

-        اهتمام در پرورش نشاط و شادابی دانش آاموزان

 

 

راهکارهای اجرایی :

الف : بهینه سازی فرایندیاددهی-یادگیری:

-        به کار گیری شیوه های نوین آموزشی و مشارکت فعال دانش آموزان در فرایند یاددهی-یادگیری  و تاکید بر یادگیری حین عمل

-        فراهم سازی بستر مناسب برای یادگیری در حین عمل

-        برنامه ریزی دروس ، فعالیتهای فوق برنامه،فضا سازی ،تامین تجهیزات و آموزش نیروی انسانی با هدف  پرورش روحیه علمی،نگرش علمی،نگرش مثبت اخلاقی و دین باوری

-        توازن  در ارائه فعالیت جمعی و فردی،تعادل در برگزاری آزمونهای جمعی و رقابتی،طراحی پروژه های فردی و جمعی ،کارگروهی و انفرادی  

-        برنامه ریزی فعالیتهای مناسب برای استعداد یابی و پرورش آنها در قالب فعالیتهای تجویزی و فوق برنامه خارج از ساعت رسمی

-       برگزاری اردوهای تفریحی،گردش علمی،بازدیدها،مسابقات ورزشی،هنری و نظایر آن در طول سال تحصیلی برای افزایش نشاط و شادابی دانش آموزان

ب- برنامه ریزی های خاص

پرورش مهارتهای زبانی:مهارتهای زبانی برای رشد کارکردهای عالی ذهنی بسیار مهم است.از طریق زبان افراد قادر خواهند بود با دیگران ارتباط برقرار کنند.بر همین اساس تاکید زیادی برای گسترش مهارتهای زبانی در برنامه ریزی مدرسه وجود دارد.نمود این ویژکی به دو صورت در فعالیتهای آموزشی-تربیتی مدرسه نمود دارد:

-        اول رویکرد تلفیقی یعنی درخواست ارایه ایده و بیان استدلال در باره چرایی تصمیمات در کلیه دروس

-       دوم  به صورت خاص یعنی اختصاص زمان خاص به آموزش گفت و گو در باره ایده ها،با هدف ارتباط وظایف مدرسه ای با نیازهای حال و آتی  دانش آموزان و پرورش آداب اسلامی و مهارتهای زندگی.

پرورش مهارتهای مطالعه و کتابخوانی و تفکر:

-         آشنایی با کتابخانه و علاقه مند کردن دانش اموزان با کتابخوانی،شیوه های بهره گیری از کتابخانه،پرورش مهارتهای نوشتن(انشا نویسی)با استفاده از امکانات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایه سوم

-         پرورش تفکر انتقادی از طریق نقد فیلم  وداستان با استفاده از امکانات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایه چهارم

-         عضویت کلیه دانش آموزان در کتابخانه کودک و نوجوان

آموزش خلاقیت:

پروسه ای که ابعاد متنوع علمی و ذهنی را در بر می گیرد. برنامه ریزی کار با جداول,اشکال و تصاویر،پازل و قصه نویسی به تقویت بعد شناختی و ساخت کاردستی،کولاژ،تصویر سازی مهارتهای عملی دانش آموزان را تقویت می کند.این برنامه در پایه های اول و دوم در قالب فعالیتهای ساده شروع و در پایه های بالاتر به صورت پروژه دنبال می شود.

پروژه  روشی برای مهارت پیدا کردن دانش آموز در تبدیل ایده های ذهنی به طرح های عملیاتی و مستند سازی فرایندها است.این فعالیت منجر به ارایه گزارش و برگزاری نمایشگاه کارهای تولیدی می شود.

 

ج : مشاوره

به کار گیری مربی مشاور برای کمک به والدین و دانش اموزان به صورت ارایه پیام های مشاور در قالب محتوای الکترونیکی،برگزاری مشاوره گروهی و بحث و گفت و گو با دانش آموزان در کلاس،مشاوره با دانش اموزان ارجاع داده شده از طرف معلمان،و مشاوره با والدین انجام می شود.

د: هوشمند سازی:

استفاده از ابزار هوشمند سازی کلاس درس با دو هدف صورت می گیرد.اول ارایه مطلب با استفاده از  ابزارهای الکترونیکی ارایه مطالب در فهم بیشتر از مطالب ارایه شده  وافزایش تعامل دانش آموزان کمک شایانی خواهد کرد.دوم مهارت کار با ابزارهای الکترونیکی هدف ارزشمندی است که محقق خواهد شد.

  امکانات موجود در کلاسهای هوشمند به کاربران اجازه می دهد از ابزارهای مجازی تعبیه شده،مانند آزمایشگاه مجازی در آموزش علوم،ابزارهای ترسیم در آموزش ریاضی و آموزش فیلم،کلیپ و تصاویر آموزشی و استفاده از نرم افزارهای مشابه سازی از حداکثر حواس دانش آموزان جهت جلب انگیزه و یادگیری دانش آموزان بهره گیری کنند.

ه : بهره گیری از سایت مدرسه

در راستای همگامی با تحولات نوین در فناوری های آموزشی و سیاستگذاری ترویج فناوری های جدید اموزشی سایت مدرسه با تکیه بر اهداف زیر به کار گرفته می شود:

-        بستر سازی مناسب جهت ارتباط الکترونیکی بین مربیان،اولیا و دانش آموزان

-        ارتقاء مهارتهای ارتباطی دانش آموزان

-        آموزشهای تکمیلی و غنی سازی برای دانش آموزان دارای توانایی های متفاوت

-        برگزاری آزمونهای مرحله ای و سطح بندی شده در سطح خاص و کل کلاس

-        اجرای آزمونهای آن لاین(برخط) به صورت هفتگی

-        ارائه اخبار و اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های انجام شده و مورد نظر

ح :طرح کیف در مدرسه

در این طرح بخشی از دانش آموزان در ساعت خارج از مدرسه پس از مختصری استراحت زیر نظر مربیان مجرب ،با هماهنگی آموزگاران مربوطه به انجام تکالیف مدرسه ای می پردازند.

ط: ارتقای نیروی انسانی

-        طرح هم افزایی معلمان: با بهره گیری از تجربیات موفق جهانی جهت ارتقای نیروی انسانی در ساعات فراغت آموزگاران جلسات آموزشی آموزگاران جهت در میان گذاشتن تجربیات با یکدیگربرگزار می شود.رویکرد عمده این جلسات هم افزایی معلمان،برخورد واحد در مسائل آموزشی تربیتی و جلوگیری از افتراق روشها در برخورد با موقعیتهای واحد است.این جلسات علاوه برجلسات ماهانه شورای معلمان است.

-        طرح میثاق با قرآن: در این طرح با هدف کسب فیض از مواهب ماه مبارک رمضان ابتدا در جمع مربیان و آموزگاران طرح و با استقبال از جانب اولیای دانش اموزان گسترش شد.روخوانی و ختم قران و فهم معانی قرآن از جمله اهداف این طرح است. انتظار می رود با استقبال صورت گرفته و استفاده از فضای مجازی در سالهای آتی اجرای این طرح از کیفیت و کمیت بیشتری سود ببرد.

-        آموزش معلمان:مطابق برنامه تعیین شده در تابستان هر سال برگزاری کلاس های آموزشی برای معلمان جدید و باز آموزی معلمان با سابقه برگزار می شود.آموزشهای مذکور با مدیریت مشاور آموزشی مدرسه و همکاری معلمان با تجربه موقعیت مناسبی برای کسب مبانی نظری و تجربه های عملی فراهم می کند.

سازماندهی آزمونها:

الف- آزمونهای هماهنگ منطقه

-         نوبت اول ابتدای آذر ماه

-         نوبت دوم نیمه دوم اسفند ماه

-         نوبت سوم نیمه اول اردیبهشت ماه

ب- آزمونهای هماهنگ بین مدرسه ای

-         آزمونهای مرحله ای موسسه ای در پایه سوم،چهارم،پنجم و ششم

تاریخ برگزاری آزمونها مطابق برنامه اعلامی توسط موسسه است.

ساختار و تشکیلات مدرسه:

الف- کادر آموزشی و تربیتی

-        مدیر مدرسه:سرکار خانم کیان پور

-        معاونان مدرسه:سرکار خانم گودرزی،سرکار خانم ولاش جردی

-        مربیان تربیتی:سرکار خانم عباسی گودرزی

-        مشاور آموزشی: جناب آقای غلامحسینی

-        معاون IT دبستان پاکان: سرکار خانم جعفرنژاد

-        مربیان تربیت بدنی:سرکار خانم تقی زاده،سرکار خانم زارع،سرکارخانم فخاری

-        مربیان هنر:سرکار خانم عباسی گودرزی،سرکار خانم جعفری،سرکار خانم جوان

-        مربی پیش دبستان:سرکار خانم انصاری

-        آموزگاران پایه اول:سرکار خانم نوری،سرکار خانم زرگر

-        آموزگاران پایه دوم:سرکار خانم قربانی،سرکار خانم ولاشجردی

-        آموزگاران پایه سوم:سرکار خانم بهرامی،سرکار خانم دکتران

-        آموزگار پایه چهارم:سرکار خانم اله یاری،سرکار خانم فرمانی

-        آموزگار پایه پنجم:سرکار خانم میرزایی،سرکارخانم روحی،سرکارخانم جعفرنژاد-سرکار خانم معظمی

-        اموزگار پایه ششم :سرکار خانم حاتمی،سرکار خانم روحی،سرکارخانم معظمی-سرکار خانم جعفرنزاد

ب- شوراها:

جهت پیشبرد امور و تعامل بیشتر بین اولیا و مربیان و بهره مندی از ایده های جمعی در فرایند برنامه ریزی و عمل ،شوراها و انجمن های زیر در مدرسه تشکیل می شود:

-        انجمن اولیا و مربیان با تشکر از اعضای انجمن در سالهای گذشته

-        شورای مدیریت مدرسه

-        شورای تربیتی

-        شورای معلمان

-        شورای دانش آموزی

تاریخ برگزاری شوراها و انجمن ها:

الف: انجمن اولیا و مربیان

-        انجمن عمومی اولیا و مربیان انتخاب اعضای انجمن برای سال تحصیلی جدید (۱۳ مهر ۱۳۹۲ )

-        جلسه اختصاصی پایه اول و جلسه اختصاصی اعضای انجمن (۱۸ آبان ماه ۱۳۹۲)

-        جلسه عمومی والدین و مربیان در کلیه پایه ها و جلسه اختصاصی اعضای انجمن (۹آذر ماه ۱۳۹۲)

-        جلسه اختصاصی پایه اول و جلسه اختصاصی اعضای انجمن(۲۱ دیماه ۱۳۹۲)

-        جلسه عمومی والدین و مربیان در کلیه پایه ها و جلسه اختصاصی اعضای انجمن (۲۶بهمن ۱۳۹۲)

-        جلسه عمومی والدین و مربیان در کلیه پایه ها و جلسه اختصاصی اعضای انجمن(هفته اول اردیبهشت)

ب- شورای معلمان:

-        جلسه اول، تاریخ پ۵ مهر ماه ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰

-        جلسه دوم، تاریخ ۱۳ مهرماه۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۰ الی ۹:۳۰

-        جلسه سوم، تاریخ ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۲ ساعت  ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰

-        جلسه چهارم، تاریخ ۹ آذر ماه ۱۳۹۲ ساعت ۸:۳۰ الی ۹:۳۰

-        جلسه پنجم، تاریخ ۶ دیماه ۱۳۹۲ساعت  ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰

-        جلسه ششم، تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۳۹۲ ساعت  ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰

-        جلسه هفتم،تاریخ ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۲ ساعت  ۱۲:۳۰ الی ۱۴:۳۰

-        تاریخ برگزاری جلسه هشتم و نهم در سال ۱۳۹۳ با مشورت همکاران اعلام خواهد شد.

جلسات شورای مدرسه : جلسات شورای مدرسه قبل از تشکیل شورای معلمان برگزار می شود.در صورت نیاز جلسات فوق العاده بر حسب مورد نیز برنامه ریزی خواهد شد.

شورای دانش آموزی:برنامه ريزي جهت فعال نمودن كليه تشكل هاي دانش آموزي ( انتخابات دانش آموزان توانمند و واجد شرايط جهت كانديدا شدن در شوراهاي دانش آموزي برگزاري انتخابات با توجه به دستور العمل ها برگزاري جلسات توجيهي براي اعضا و مشخص كردن وظايف آن ها مهرماه ۱۳۹۲)

تقویم اجرایی فعالیت های آموزشی- پرورشی

الف- برنامه بازدیدهای علمی و گردش های دست جمعی

 

زمان برگزاری                                   عنوان بازدید/ گردش علمی                       مکان اجرای بازدید/ گردش علمی

مهرماه                                           بازدید کتابخانه کانون پرورش فکری             کرج(ویژه کلاس سوم)

مهر ماه                                         جشن روز کودک                                    مراکز فرهنگی-هنری(اول،دوم،سوم)

آبان ماه                                        بازینو(شهر بازی)                                    خارج شهر

آذر ماه                                        بازدید از اماکن مذهبی                              کرج

دی ماه                                        گردش علمی                                         کرج

بهمن ماه                                     گردش علمی                                         کرج

بهمن ماه                                     بازدید تفریحی                                      مراکز فرهنگی کرج

اسفند ماه                                    گردش علمی- علوم فضا                           کانون(ویژه چهارم،پنجم،ششم)

اردیبهشت ماه                              اردوی خارج شهر یک روزه همراه با نهار        کرج

 

 

 

ب- جشن ها و مراسم

 زمان برگزاری                                   عنوان بازدید/ گردش علمی                       مکان اجرای بازدید/ گردش علمی

۳۰ شهریور                                       جشن شکوفه ها                                    سالن

اول مهر ماه                                       جشن آغاز تحصیلی                               مدرسه

شانزدهم مهر ماه                                روز جهانی کودک                                  مدرسه

مهرماه                                           جلسه عمومی انجمن اولیا و مربیان               مدرسه(فقط والدین)

     چهاردهم آبان ماه                              جشن عید غدیر -روز دانش آموز                  مدرسه

    بیست و چهارم آبان ماه                       هفته کتاب                                              مدرسه

   هفتم آذر ماه                                     مراسم سوگواری شهادت امام حسین(ع)         مدرسه

                                                      و امام زین العابدین(ع) و ادای نذری

بیست و هفتم آذر ماه                          هفته پژوهش                                           مدرسه

بیست ونه آذر ماه                              مراسم شب یلدا                                       مدرسه

دوازدهم بهمن ماه                            برگزاری نمایشگاه دهه فجر                          مدرسه

بیست و هفتم اسفند ماه                     جشن نوروز                                            مدرسه

دوازده اردیبهشت ماه                        بزرگداشت مقام معلم                                 مدرسه

اردیبهشت ماه                                جشن ولادت حضرت فاطمه(علیهما السلام)      مدرسه

                                                جشن تولد جمعی دانش آموزان

اردیبهشت ماه                               جشن الفبا کلاس اول                              سالن(همراه با والدین)

اردیبهشت ماه                              جشن پایان سال تحصیلی(ششم)                 مدرسه(همراه با والدین)

 

 

آنچه با هم کسب کرده ایم:

سال تحصیلی ۱۳۸۷-۱۳۸۶

-        کسب رتبه اول سرود در منطقه

-        کسب رتبه اول قرآن در منطقه

-        قبولی دو تن از دانش اموزان در آزمون ورودی مرحله اول آزمون تیزهوشان

سال تحصیلی ۱۳۸۸-۱۳۸۷

-        کسب رتبه اول نمایش در منطقه

-        کسب رتبه دوم سرود در منطقه

-        کسب رتبه سوم روزنامه دیواری در منطقه

سال تحصیلی ۱۳۸۹-۱۳۸۸

-        قبولی دو نفر از دانش اموزان در آزمون ورودی مرحله اول تیزهوشان

-        قبولی یک نفر از دانش آموزان در آزمون مرحله دوم تیزهوشان

-        قبولی دو نفر از دانش اموزان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

-        کسب رتبه اول نمایش عروسکی در منطقه

-         کسب رتبه های برتر در آزمونهای هماهنگ مدارس (واله و مرآت)

سال تحصیلی۱۳۹۰-۱۳۸۹

-        قبولی چهار نفر از دانش آموزان در مرحله اول آزمون تیز هوشان

-        قبولی سه نفر از دانش آموزان در آزمون مرحله دوم آزمون تیزهوشان

-        قبولی ۷ نفر از دانش اموزان در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

-        کسب رتبه اول نمایش عروسکی در منطقه

-        کسب رتبه اول سرود در منطقه

-        کسب رتبه اول جشنواره بازی و ریاضی توسط همکاران مدرسه در پایه های اول،سوم،پنجم

سال تحصیلی ۱۳۹۱-۱۳۹۰

-        کسب رتبه اول قرآن در منطقه

-        کسب رتبه اول نمایش در منطقه

-        کسب رتبه دوم سرود در منطقه

-        کسب رتبه های برتر در مسابقات فرهنگی هنری کانون فاطمه الزهرا

سال تحصیلی ۱۳۹۲-۱۳۹۱

 -     کسب مقام اول در مسابقات قرآن

 -     کسب مقام اول در مسابقات نمایش

 -     کسب مقام دوم در مسابقات سرود

 -     قبولی سه تن از دانش آموزان در مدارس تیزهوشان

 -     قبولی بک نفر از دانش آموزان در آزمون نمونه دولتی

 -     کسب رتبه های برتر در کانون فاطمه زهرا

سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

-      کسب مقام اول نمایش عروسکی 

-      کسب مقام دوم سرود

-     کسب مقام دوم در قر آن

-    کسب مقام قهرمانی در ورزش ژیمناستیک

-    قبولی چهار نفر از دانش آموزان پایه ششم در آزمون مدارس نمونه دولتی

-    قبولی پنج نفر از دانش آموزان پایه ششم در آزمون تیزهوشان

 

 برنامه هفتگی  پایه های اول  خانم زرگر              آمادگی و دبستان پاکان          سال تحصیلی  ۱۳۹۴-۱۳۹۳

 

ایام هفته/ساعت

ساعت اول

ساعت دوم

ساعت سوم

ساعت چهارم

 

شنبه

قرآن

فارسی

ریاضی

 علوم

 

یک شنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

ریاضی

 

دوشنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

ریاضی

 

سه شنبه

هنر

هنر

ریاضی

فارسی

 

چهارشنبه

قرآن

ورزش

علوم

کار فارسی

 

 

 

 

برنامه هفتگی پایه های اول   خانم نوری          آمادگی و دبستان پاکان            سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

ایام هفته/ساعت

ساعت اول

ساعت دوم

ساعت سوم

ساعت چهارم

 

شنبه

قرآن

فارسی

ریاضی

 ریاضی

 

یک شنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

ریاضی

 

دوشنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

ریاضی

 

سه شنبه

هنر

هنر

ریاضی

فارسی

 

چهارشنبه

قرآن

ورزش

علوم

کار فارسی

 

 

 

 

 

 

 

برنامه هفتگی پایه ی سوم خانم بهرامی          آمادگی و دبستان پاکان            سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

روز/ساعت

اول

دوم

سوم

چهارم

پنجم

 

شنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

هدیه

هدیه و نماز

 

یک شنبه

هنر

علوم

قرآن

ریاضی

فارسی

 

دوشنبه

قرآن

ورزش

اجتماعی

فارسی

علوم

 

سه شنبه

ریاضی

فارسی

اجتماعی

ریاضی

فارسی

 

چهارشنبه

قرآن

فارسی

علوم

فارسی

هدیه ها

 

 

برنامه هفتگی پایه ی سوم خانم دکتران            آمادگی و دبستان پاکان            سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

روز/ساعت

اول

دوم

سوم

چهارم

پنجم

 

شنبه

فارسی

ریاضی

فارسی

ریاضی

هدیه نماز

 

یک شنبه

هدیه ها

علوم

قرآن

ریاضی

فارسی

 

دوشنبه

قرآن

ریاضی

اجتماعی

ورزش

علوم

 

سه شنبه

هنر

فارسی

اجتماعی

ریاضی

فارسی

 

چهارشنبه

قرآن

فارسی

علوم

فارسی

هدیه ها

 

 

 

برنامه هفتگی پایه های دوم    خانم قربانی         آمادگی و دبستان پاکان            سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

ایام هفته/ساعت

ساعت اول

ساعت دوم

ساعت سوم

ساعت چهارم

 

شنبه

قرآن

ریاضی

دیکته

فارسی

 

یک شنبه

ریاضی

مهارت نوشتن

هنر

هنر

 

دوشنبه

قرآن

دیکته

فارسی

علوم

 

سه شنبه

فارسی

هدیه

غنی سازی

علوم

 

چهارشنبه

ریاضی

مهارت خواندن

ورزش

هدیه

 

 

 

 

برنامه هفتگی پایه ی دوم خانم ولاشجردی           آمادگی و دبستان پاکان            سال تحصیلی ۱۳۹۴-۱۳۹۳

روز/ساعت

اول

دوم

سوم

چهارم

   

شنبه

قرآن

ریاضی

دیکته