۱۳۹۴/۰۴/۱۰

* اردوی تابستانی، مکان:  پارک آبی ، زمان: شنبه ۱۷ مرداد ،ساعت حرکت ۹:۳۰ از مدرسه و برگشت ۱۵:۳۰،ملغ : ۲۰۰۰۰تومان با سرویس رفت و برگشت ،حضور ولی با دانش آموز الزامی می باشد،جهت ثبت نام هرچه سریع تر با دفتر مدرسه تماس بگیرید.(دانش آموزان می توانند به تعداد دلخواه همراه خانم داشته باشند)

* اطلاعیه لباس فرم دانش آموزان: اطلاعیه ی زمانبندی تحویل لباس فرم از پایه پیش دبستان تا پایه ششم از طریق سامانه پیام کوتاه به اطلاع اولیای گرامی رسانده شد،تعدادی از اولیای محترم به علت عدم حضور در روز مقرر موفق به دریافت لباس فرم نشدند،از آن دسته از اولیا که لباس فرم دریافت نکرده اند درخواست می گردد در روز یکشنبه تاریخ ۱۱ مرداد از ساعت ۹ تا ۱۲ به دبستان پاکان مراجعه نمایند.

** خبر  خبر  برگزیده شدن ۷ نفر از دانش آموزان ششم پاکان در آزمون تیزهوشان ، ۱- هستی  حاتمی   ۲- پرنیان  صادقی   ۳- آناهیتا  کاشی    ۴- رومینا  کریم زاده  ۵- آتوسا  فیروزبخت  ۶- پارمیدا  قوامی   ۷- تارا   ثاقب

*کسب افتخاری دیگر در دبستان پاکان وبرگزیده شدن تعدادی از دانش آموزان پایه ششم در آزمون مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی ۹۴-۹۳ به خانواده ی پاکان تبریک می گوییم.

۱- پرنیان صادقی  ۲- رومینا کریم زاده ۳- سوگند محمدی  ۴- آناهیتا کاشی ۵- هستی حاتمی

* تحویل کارنامه پایه ششم در تاریخ ۱۹ خرداد ساعت ۹ تا ۱۱ در محل مدرسه

* در صورت دریافت پرونده دانش آموز( کلیه پایه ها ) در تاریخ ۱۸ خرداد به دفتر مدرسه مراجعه نمایید.

باسلام،اولیای گرامی آزمون تعیین سطح دانش آموزان پایه پنجم به ششم دوشنبه ۲۵خرداد۱۰ صبح برگزار می گردد،حضور تمامی دانش آموزان پنجم پاکان الزامی است.عدم شرکت در آزمون به منزله ی انصراف از ثبت نام در پایه بالاتر می باشد. (موارد آزمون ریاضی ، فارسی , علوم).جهت اطلاعات بیشتر با دفتر مدرسه تماس بگیرید.

باسلام ولی گرامی لطفا در صورت عدم مشخص کردن وضعیت ثبت نام فردا  چهارشنبه ۶خرداد به دفتر مدرسه مراجعه نمایید در غیر این صورت به منزله انصراف تلقی می شود.

تحویل کارنامه پایه اول ،دوم ، سوم در تاریخ دوشنبه ۴ خرداد ساعت ۱۲-۱۰ و کارنامه پایه چهارم و پنجم چهارشنبه ۶ خرداد ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل مدسه می باشد.

 *زمان  آزمون  ورود به پایه برای دانش آموزان جدید الورود به دبستان پاکان در پایه های سوم ،چهارم ، پنجم و ششم  از طریق سامانه ی پیامکی اطلاع داده شد ، در صورت عدم دریافت پیام با شماره  ۳۳۵۰۱۰۵۰ تماس بگیرید.

با سلام اولیای گرامی پرداخت های مالی مدرسه براساس دریافت شهریه صورت می گیرد ،لذا در صورت تاخیر در تسویه شهریه در اسرع وقت به دفتر مدرسه مراجعه نمایید . باتشکر فراوان

دخترای زیبا داستان آموزنده ی چوپان دروغگو رو از بخش کتابخانه قسمت کتاب ها بخونید.

لیست خبرهای گذشته در بخش اخبار می باشد.

انشاء برتر کلاس انشاء نویسی پایه سوم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (این انشا توسط دانش آموزان عزیزمان خانم سپیده ریوندی ، سونیا صوفی نوشته شده است ، جهت مشاهده ی متن آن به بخش کتابخانه، قسمت کتاب ها مراجعه نمایید، باتشکر از خانواده ی محترم ریوندی و صوفی)

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

 

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان  در سال تحصیلی ۹۳-۹۲:

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...