۱۳۹۴/۰۲/۰۲

اطلاعیه مهم: ازاولیای گرامی درکلیه پایه ها درخواست می گردد جهت اعلام آمادگی برای ثبت نام دانش آموز در پایه بالاتر حداکثر تا تاریخ ۹ اردیبهشت به دفتر مدرسه مراجعه نمایید، عدم اعلام آمادگی به منزله ی انصراف از ثبت نام در پایه بالاتر می باشد.

****فوری : اولیای گرامی سلام ،باتوجه به شیوع بیماری پدیکلوز (شپش سر) لطفآ تا پایان هفته به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و گواهی سلامت دانش آموز را حداکثر تا پایان وقت اداری دوشنبه  ۷/ ۲ /۱۳۹۴به دفتر مدرسه تحویل دهید . با سپاس فراوان

* **جلسه اولیا مربیان کلیه پایه ها از اول تا ششم در تاریخ ۱۵ اردیبهشت (سه شنبه) ساعت ۳ تا ۵ بعداز ظهر در محل مدرسه برگزار می گردد، حضور یکی از اولیای دانش آموزان الزامی می باشد.

* اردوی آخر سال دانش آموزان پایه اول تا ششم : یکشنبه ، ۱۳ اردیبهشت، محل برگزاری اردو:جاده محمد شهر ، باغ طوبی ، زمان حرکت به اردو ۸ صبح از مدرسه و زمان بازگشت ۴ تا ۴:۳۰ بعدازظهر می باشد.(دانش آموزان بالباس فرم مدرسه در اردو مجاز به حضور می باشند)

* جشن پایان دوره برای دانش آموزان پایه پیش دبستان ، اول و ششم در تاریخ ۲۸ اردیبهشت (دوشنبه) در کانون شهید فهمیده برگزار خواهد شد ، سانس هر یک از پایه ها به دانش آموزان اطلاع داده می شود.

با سلام اولیای گرامی پرداخت های مالی مدرسه براساس دریافت شهریه صورت می گیرد ،لذا در صورت تاخیر در تسویه شهریه در اسرع وقت به دفتر مدرسه مراجعه نمایید . باتشکر فراوان

دخترای زیبا داستان آموزنده ی چوپان دروغگو رو از بخش کتابخانه قسمت کتاب ها بخونید.

لیست خبرهای گذشته در بخش اخبار می باشد.

انشاء برتر کلاس انشاء نویسی پایه سوم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (این انشا توسط دانش آموزان عزیزمان خانم سپیده ریوندی ، سونیا صوفی نوشته شده است ، جهت مشاهده ی متن آن به بخش کتابخانه، قسمت کتاب ها مراجعه نمایید، باتشکر از خانواده ی محترم ریوندی و صوفی)

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

 

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان  در سال تحصیلی ۹۳-۹۲:

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...