۱۳۹۳/۱۲/۲۵

اطلاعیه ی جشن های آخر سال ۱۳۹۳:

۱- جشن ورزش مخصوص پایه اول و دوم ،یکشنبه ۲۴ اسفند،محل برگزاری باشگاه داریک ،ساعت جشن در زنگ ورزش می باشد. حضور مادر دانش آموز مانعی ندارد.

۲- جشن ورزش مخصوص پایه سوم تا ششم،دوشنبه ۲۵ اسفند،محل برگزاری باشگاه داریک ،ساعت جشن در زنگ ورزش می باشد. حضور مادر دانش آموز مانعی ندارد.

۳- جشن عید نوروز ۱۳۹۴، سه شنبه ۲۶ اسفند،محل برگزاری جشن دبستان پاکان ، ساعت پایان جشن و تعطیل شدن مدرسه  ۱۱:۳۰ می باشد.

به اطلاع اولیای پایه ششم می رسانیم که زمان ثبت نام تیزهوشان در تاریخ ۱۳ اسفند به پایان رسیده است. برگه های تائید امضاء اولیا (که جهت رفع نقص به دانش آموزان داده شده بود) به دانش آموزان تحویل داده شد و تغییرات لازم با درخواست اولیا صورت گرفت . لازم به ذکر است که دانش آموزان باید برگه ی تائید امضا را تا روز اعلام نتایج نزد خود نگه دارند.باتشکر

دخترای زیبا داستان آموزنده ی چوپان دروغگو رو از بخش کتابخانه قسمت کتاب ها بخونید.

لیست خبرهای گذشته در بخش اخبار می باشد.

انشاء برتر کلاس انشاء نویسی پایه سوم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (این انشا توسط دانش آموزان عزیزمان خانم سپیده ریوندی ، سونیا صوفی نوشته شده است ، جهت مشاهده ی متن آن به بخش کتابخانه، قسمت کتاب ها مراجعه نمایید، باتشکر از خانواده ی محترم ریوندی و صوفی)

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

 

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان  در سال تحصیلی ۹۳-۹۲:

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...