۱۳۹۳/۰۷/۲۶

*اطلاعیه اولین جلسه ی اولیا و مربیان در بخش اخبار

* برنامه هفتگی پایه ها در قسمت درباره ما می باشد.

***به اطلاع اولیای محترم دانش آموزان می رساند به مناسبت روز کودک واعیاد فرخنده ای که در پیش داریم دبستان پاکان در نظر دارد کلیه دانش آموزان مدرسه از پیش دبستان تا پایه ششم را جهت دیدن فیلم شهرموش ها به سینمای ساویز واقع در گوهردشت کرج ببرد.از این رو از اولیای گرامی تقاضا می گردد،در صورت رضایت به حضور دانش آموز در این اردو  برگه ی رضایت نامه ،که شنبه به دانش آموزان داده خواهد شد را امضا کرده و دوشنبه قبل از حرکت به معلم خود تحویل دهد.در صورت عدم تحویل رضایت نامه قبل از ساعت حرکت، از رفتن دانش آموز به اردو جلوگیری خواهد شد. (زمان اردو دوشنبه  ۱۴ مهرماه  ، ساعت حرکت از مدرسه ۱۰:۲۰ می باشد)باسپاس از همکاری شماعزیزان

** کلاس والیبال پیشرفته و اسکیت  روزهای پنج شنبه ساعت۱۱-۹ می باشد،لطفا جهت ثبت نام بادفتر مدرسه تماس بگیرید.باتشکر

- لیست میان وعده و لیست غذا برای دانش آموزان  مدرسه در بخش اخبار

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

- اطلاعیه فوری : اولیای گرامی آخرین مهلت تحویل لباس فرم مدرسه وهمچنین مهلت تحویل مانتو به مزون بوردا در صورت نیاز به تعمیر فقط  و فقط تا ۳۰ شهریور ماه می باشد.با تشکر

آدرس مکان تعمییرات لباس فرم : بلوار حدادی ، بعدازخیام ، اولین چهارراه ، جنب میوه فروشی فدک ، مزون بوردا ، ساعت مراجعه:۹ صبح الی ۱۳ و ۱۵ بعدازظهر الی ۲۰ شب ، شماره تماس : ۰۹۳۵۹۰۰۹۰۲۷

اطلاعیه جشن شکوفه ها ،جشن پیش دبستان و روز بازگشایی مدارس :

۱-جشن شکوفه ها: مخصوص دانش آموزان پایه اول ،دوشنبه ۳۱ شهریور ،ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰(مکان : دبستان پاکان)

۲- مراسم بازگشایی مدرسه : مخصوص کلیه پایه ها از اول تا ششم،سه شنبه ۱ مهرماه ،نواخته شدن زنگ مهر درساعت۷:۴۵ ، به اطلاع  اولیای گرامی دانش آموزان می رساند که زنگ آخر مدرسه فقط در روز اول مهر ساعت ۱۲می باشدوساعت آخر کلاس درس در روزهای دیگر به روال سال گذشته خواهد بود.(مکان : دبستان پاکان)

۳- جشن پیش دبستان : روز  سه شنبه اول  مهرماه ، ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر(مکان : دبستان پاکان)

 

اطلاعیه ثبت نام در سرویس: اولیای گرامی در صورتی که برای رفت و آمد دانش آموز در سال تحصیلی به سرویس ایاب و ذهاب نیازمند هستید تا پایان وقت اداری چهارشنبه  ۱۹ شهریور با دبستان جهت ثبت نام هماهنگ نمایید.

اطلاعیه لباس فرم : اولیای گرامی جهت دریافت لباس فرم از سایز۰ تا سایز ۵ از روز ۱۶ شهریورو سایز ۵ به بالا از روز ۲۲ شهریور  ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۳ بعدازظهر به دبستان پاکان مراجعه نمایید.

**اطلاعیه لوازم مورد نیاز دانش آموزان:جهت اطلاع از لوازم مورد نیاز دانش آموزان در سال تحصیلی جدید به بخش اخبار مراجعه نمایید.

* کاربر گرامی زمان جلسه اولیا و مربیان پایه های پیش دبستان ، اول ، دوم ، سوم و چهارم را از بخش اخبار مطلع شوید.

****جلسه اولیا ومربیان پایه ششم دوشنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۰ صبح  در محل مدرسه برگزار می گردد،از اولیای گرامی خواهشمند است در این جلسه بسیار مهم شرکت نمایند،موضوع جلسه در رابطه با هماهنگی وذکر نکات مهم تحصیلی اولیا با معلم آن پایه می باشد.

****جلسه اولیا ومربیان پایه پنجم چهارشنبه۲۹ مرداد ساعت ۱۱ صبح  در محل مدرسه برگزار می گردد،از اولیای گرامی خواهشمند است در این جلسه بسیار مهم شرکت نمایند،موضوع جلسه در رابطه با هماهنگی وذکر نکات مهم تحصیلی اولیا با معلم آن پایه می باشد.

مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی در تاریخ ۲۸مرداد ساعت ۱۱ در محل مدرسه برگزار می گردد.در این اختتامیه کار دانش آموزانی که در کلاس های متنوع تابستانی شرکت کرده اند به معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه شماره۱:  کلاس ورودبه پایه پنجم و ششم از شنبه ۲۵ مردادماه ساعت ۹ صبح باحضورمعلمین همان پایه  به مدت یک هفته در مدرسه برگزار می گردد،این کلاس برای کلیه دانش آموزان این پایه به صورت  الزامی بوده و تکرار نخواهد شد ،در صورت عدم حضور دانش آموز غیبت  به عنوان غیبت غیر موجه در دفتر انضباطی  سال تحصیلی جدید ثبت خواهد شد.

اطلاعیه شماره ۲:کلاس ورود به پایه اول ، دوم ، سوم و چهارم دبستان از شنبه ۱شهریورساعت ۹صبح با حضور معلمین همان پایه به مدت یک هفته آغاز می گردد،این کلاس برای کلیه دانش آموزان این پایه به صورت الزامی بوده و تکرار نخواهد شد ،در صورت عدم حضور دانش آموز غیبت  به عنوان غیبت غیر موجه در دفتر انضباطی سال تحصیلی جدید ثبت خواهد شد.

 

اردوی تابستانه : این اردو در روز یکشنبه ۱۹ مردادماه در محل شهربازی دنیای شادی برگزار می گردد. لازم به ذکر می باشد که اردوی دنیای شادی برای آن دسته از دانش آموزانی که در کلاس های تابستانی مدرسه شرکت کرده اند به صورت رایگان می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ی ثبت نام با دفتر مدرسه تماس بگیرید. باتشکر

اطلاعیه:  آن دسته از اولیای گرامی که تاکنون موفق به مشخص نمودن سایز مانتو نشده اند, می توانند چهارشنبه۲۵ تیرماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به مدرسه مراجعه نمایند،درغیر این صورت تولیدی مانتو هیچ گونه مسئولیتی را پذیرا نمی باشد.

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان :

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

* زمان اعلام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در صورت نیاز، پس از تاریخ ۱۷ مرداد از طریق سایت www.alborzes.irمی باشد.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

 

 

 

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

* لیست کلاس های تابستانی  ۹۳ در بخش کتابخانه قسمت کتاب ها قابل دانلود می باشد.

 

 

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 

 

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساعت سفارش غذا جهت دانش آموزان کیف در مدرسه فقط تا ساعت 9 صبح هر روز می باشد.