۱۳۹۳/۱۱/۰۴

اصلاحیه جلسه ی اولیا و مربیان بهمن ماه: لطفا به بخش اخبار مراجعه نمایید.

تاریخ اعزام به  اردو پایه ها و مکان آن را از بخش اخبار مطالعه نمایید.

جشن تکلیف پایه سوم دبستان روز یکشنبه ۱۴ دی ماه ساعت ۸:۳۰ صبح در کانون پرورش فکری کودکان برگزار 'گردید.

نمایشگاه  روز پژوهش پنجشنبه ۲۷ آذر در مدرسه برگزار گردید.

*جلسه اولیا ومربیان با حضور اولیای محترم در تاریخ ۱۰ آذرماه ۱۳۹۳ برگزار گردید.

اطلاعیه پایه پیش دبستان: ولی گرامی معاینات چشم پزشکی (طرح تنبلی چشم)تا پایان آبان ماه در روز های زوج بین ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مهد کودک فرشتگان ،واقع در خیابان ابن سینا (۳۰۰ متری)خیابان رازی غربی ، پلاک ۹۱ انجام شد.

قابل توجه کلیه اولیای دانش آموزان پایه های اول تا ششم: معاینات پزشکی توسط گروهی از پزشکان در محل مدرسه در هفته دوم و سوم آبان انجام شد.

انشاء برتر کلاس انشاء نویسی پایه سوم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (این انشا توسط دانش آموزان عزیزمان خانم سپیده ریوندی ، سونیا صوفی نوشته شده است ، جهت مشاهده ی متن آن به بخش کتابخانه، قسمت کتاب ها مراجعه نمایید، باتشکر از خانواده ی محترم ریوندی و صوفی)

اطلاعیه مسابقه جزء ۳۰ قرآن :به مناسبت ایام محرم مسابقه حفظ جزء ۳۰قرآن در مدرسه برگزار می گردد،حفظ از ابتدای سوره ی بلد تا انتهای جزء ۳۰ قرآن ، زمان برگزاری مسابقه در هفته اول دی ماه می باشد.

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

 

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان  در سال تحصیلی ۹۳-۹۲:

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...