۱۳۹۳/۰۹/۰۱

اطلاعیه جلسه آموزش خانواده و جلسه اولیا مربیان ۱۰ آذر ماه را از بخش اخبار مطالعه نمایید.

اطلاعیه پایه پیش دبستان: ولی گرامی جهت انجام معاینات چشم پزشکی (طرح تنبلی چشم)حداکثر تا پایان آبان ماه در روز های زوج بین ساعت ۱۵ تا ۱۷ به مهد کودک فرشتگان ،واقع در خیابان ابن سینا (۳۰۰ متری)خیابان رازی غربی ، پلاک ۹۱با در دست داشتن شناسنامه دانش آموز مراجعه نمایید.

قابل توجه کلیه اولیای دانش آموزان پایه های اول تا ششم:شروع معاینات پزشکی توسط گروهی از پزشکان در محل مدرسه انجام خواهد گرفت که تاریخ دقیق آن به دانش آموزان اعلام خواهد شد ، لطفا دفترچه بیمه به همراه دانش آموز باشد.

انشاء برتر کلاس انشاء نویسی پایه سوم در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (این انشا توسط دانش آموز عزیزمان خانم سپیده ریوندی نوشته شده است ، جهت مشاهده ی متن آن به بخش کتابخانه، قسمت کتاب ها مراجعه نمایید، باتشکر از خانواده ی محترم ریوندی)

اطلاعیه مسابقه جزء ۳۰ قرآن :به مناسبت ایام محرم مسابقه حفظ جزء ۳۰قرآن در مدرسه برگزار می گردد،حفظ از ابتدای سوره ی بلد تا انتهای جزء ۳۰ قرآن ، زمان برگزاری مسابقه در هفته اول دی ماه می باشد.

*اطلاعیه اولین جلسه ی اولیا و مربیان در بخش اخبار

* برنامه هفتگی پایه ها در قسمت درباره ما می باشد.

***به اطلاع اولیای محترم دانش آموزان می رساند به مناسبت روز کودک واعیاد فرخنده ای که در پیش داریم دبستان پاکان در نظر دارد کلیه دانش آموزان مدرسه از پیش دبستان تا پایه ششم را جهت دیدن فیلم شهرموش ها به سینمای ساویز واقع در گوهردشت کرج ببرد.از این رو از اولیای گرامی تقاضا می گردد،در صورت رضایت به حضور دانش آموز در این اردو  برگه ی رضایت نامه ،که شنبه به دانش آموزان داده خواهد شد را امضا کرده و دوشنبه قبل از حرکت به معلم خود تحویل دهد.در صورت عدم تحویل رضایت نامه قبل از ساعت حرکت، از رفتن دانش آموز به اردو جلوگیری خواهد شد. (زمان اردو دوشنبه  ۱۴ مهرماه  ، ساعت حرکت از مدرسه ۱۰:۲۰ می باشد)باسپاس از همکاری شماعزیزان

** کلاس والیبال پیشرفته و اسکیت  روزهای پنج شنبه ساعت۱۱-۹ می باشد،لطفا جهت ثبت نام بادفتر مدرسه تماس بگیرید.باتشکر

- به اطلاع اولیای گرامی دانش آموزان می رساند ساعت تعطیل شدن دانش آموزان پایه اول و دوم ده دقیقه به یک و ساعت تعطیلی دانش آموزان پایه سوم تا ششم ده دقیقه به دو می باشد.

 

بازهم افتخاری دیگر درآزمون تیزهوشان و نمونه دولتی توسط دانش آموزان  دبستان پاکان  در سال تحصیلی ۹۳-۹۲:

برگزیدگان آزمون تیزهوشان سال تحصیلی ۹۳-۹۲: ۱- نگار ارصلانی ۲- ملیکا صفری  ۳ - عارفه علوی  ۴- نگین بیات   ۵- غزل  صدیق فراهانیی

برگزیدگان آزمون  نمونه دولتی سال تحصیل ۹۳-۹۲ : ۱- بهار نجاتی  ۲- ستایش سهرابی  ۳-  پانیذ رستمی  ۴- ملیکا اکوان

مدیریت و پرسنل دبستان پاکان کسب این موفقیت را از صمیم قلب به این عزیزان تبریک می گویند.به امید موفقیت همه عزیزان دبستان پاکان در تمامی مراحل زندگی.

 ** اسامی برگزیدگان مسابقات جهانی کانگورو را از بخش اخبار مشاهده نمایید.

افتخاری دیگر در دبستان پاکان ،کسب رتبه اول در نمایش عروسکی و قرائت قرآن و رتبه دوم در سرود (جهت کسب اطلاعات بیشتر به اخبار مراجعه نمایید)

 

 

 

 

*توجه توجه : برای دانلود بازیهای اموزشی به قسمت کتابخانه / کتاب /بازیهای آموزشی مراجعه کنید.

 


توجه    .................    توجه   ................    توجه    

۱-اولیای گرامی،با توجه به مشکلاتی که از طرف شرکت طنین تکنولوژی(پشتیبان سایت)پیش آمده است برای عده ای از دانش آموزان کارنامه اشتباه صادر گردیده است. ضمن پوزش از اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز بدینوسیله اعلام می داریم که دبستان پاکان برای هیچ یک از دانش آموزان کارنامه ای در سایت صادر نکرده است.( مدیریت دبستان پاکان )

۲-اولیای محترم دانش آموزان ،در صورتی که پیام های دبستان پاکان به دستتان نمی رسد،اشکال در دریافت پیام های تبلیغاتی سیم کارتتان می باشد،لطفآ به دفاتر امور مششترکین مشکلتان  را مطرح  نمایید.با تشکر

 

 

 با سایت دبستان پاکان ،مدرسه،مدیر و معلم هر لحظه در دسترس شماست...